Mano spjūvis lietuviškiems cenzoriams į veidą

Tai va pinigėlių Ukrainai į specialią Ukrainos bankos sąskaitą nepervedžiau, per daug langelių kuriuos reikia užpildyti, o instrukcijos nėra. Tai mane nežmoniškai sunervino, buvau pasiruošęs paaukoti sunkiu darbu, prakaitu persunktu ir raumenų pertemptu salės darbuotojo darbu uždirbtus pinigus, o nepavyko. Tai va anksčiau nebuvo priežasties kodėl nepavykdavo atversti lenta.ru puslapį, bet prasidėjus karui, prisiminiau, gi Lietuvoje užblokavo. Koks absurdas! Įsidiegiau nemokamą VPN programą Psiphon (tariasi kaip Sifon, t.y. sifonas) ir ką jūs manote? Puikiausiai veikia, pasirenku Čekiją arba Suomiją ir laisvai skaitau rusiškus portalus. Taip, aš skaitau rusišku portalus ir tuo didžiuojus! Nes aš pats sugebu atsirinkti kur yra propaganda, o kur – ne.

Psiphone veikia. Šiuo atveju iš Suomijos lengvai pasiekiu rusiškus portalus

Kokia beprotybė yra blokuoti lenta.ru portalą! Juk tai liberalus portalas, taip, Rusijos valdžios nurodymu karą Ukrainoje vadina “specialia karine operacija“ bet gi ir kiti Rusijos portalai taip vadina ir paaiškina kad taip vadiname, nes iš mūsų taip reikalaujama, taigi visas įtakojimo efektas prapuola, nes gi mes suprantame, kad taip nėra. Aha, lietuviai rusiškų portalų skaityti negali, o štai čekai ir suomiai gali. Idėjos autoriau sugalvoję blokuoti lietuviams rusiškus portalus (ne vien tik lenta.ru) laiko jus, lietuviai, bukapročiais negalinčias atsirinkti kur tiesa, kur melas. Bukapročiais, kurie perskaitę Rusijos propagandinį požiūrį kažkaip užsikrėsite. Cha-cha! Išties gi su tokiu mąstymu lietuviški valdžiažmogiai (tu, Šimonyte!), klerkai ir cenzoriai esate bukapročiai.

Taip, skaitau ir tuo didžiuojuos!

Tačiau grįžtu prie to, kad nepavykus pervesti pinigų į Ukrainą aš juos pervedžiau kitur! Kartoju, mane sunervino, tad būdamas pilnas ryžto nuveikti pozityvaus, aš pagalvojau: lietuviški valdžiažmogiai prisidengdami kova su Rusija įvedė cenzūrą, pažiūrėkime ką dabar rašo kai bandau atsiversti rusišką draudžiamą portalą:

Skrynšotas ką gaunu vietoj lenta.ru

Na, skaitome ką demagogai prirašė: “Prieiga prie internetinio tinklapio yra blokuota policijos reikalavimu, vadovaujantis Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymo bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. kovo 5 d. nutarimo Nr. 290 „Dėl Viešo naudojimo kompiuterių tinkluose neskelbtinos informacijos kontrolės ir ribojamos viešosios informacijos platinimo tvarkos patvirtinimo“ nuostatomis, siekiant užkirsti kelią neskelbtinos informacijos sklaidai.“ Parazitai dar pasitelkė policiją, be abejo tai su dar vienos kvaišelės Bilotaitės žinia – policija priklauso Vidaus reikalų ministerija. Tai va, tai piktybiška demagogija, NES Lietuvos Respublikos konstitucijoje aiškia parašyta: “44 straipsnis. Masinės informacijos cenzūra draudžiama.“ VISKAS! Lietuvos valstybė negali cenzūruoti žiniasklaidos, tuo labiau užsienio žiniasklaidos. Užsienio naujienų portalai yra ne Lietuvos jurisdikcijoje. Tai dviguba demagogija, gi neabejoju Lietuvoje yra nors vienas žmogus mokantis persų kalbą, tai ko nedraudžiate Irano portalų? Ir mokančių arabų kalbą Lietuvoje yra, tai ko nedraudžiate radikalaus islamistų portalų? Tai triguba demagogija, aha, pornografiniai užsienio portalai kur niekinami ir tyčiojamasi iš žmonių Lietuvoje yra pasiekiami, tačiau rusiškų informacinių portalų Lietuvoje skaityti negalima?!.. Juk tai absurdų absurdas! Dink lauk Šimonyte, dink Bilotaite! Kas čia per kvaišelių vyriausybė?! Kas per durniai ir veidmainiai valdžioje?

Tai va buvau taip nusiteikęs paaukoti geriems darbams, kad pinigėlius pervedžiau, kitur… ogi Vaidui Žemaičiui Lekstučiui ir Rūtai Janutienei! Tiksliau į VšĮ Mūsų TV ir VšĮ Nataiva sąskaitas. Pervedžiau tiems ką jūs, lietuviški valdžiažmogiai, klerkai, propagandistai ir cenzoriai vadinate marginalais, nes man tai kovotojai už žodžio laisvę. Savo elgesiu tą žodžio laisvę skelbiantys. Ir pažadu aš paremsiu dar ir kitus, tai ką jūs, lietuviški valdžiažmogiai, klerkai, propagandistai ir cenzoriai vadinate marginalais.

Įrodymas Nr. 1
Įrodymas Nr. 2

Taip, nemeluoju.

Advertisement

Vienas komentaras “Mano spjūvis lietuviškiems cenzoriams į veidą

  1. Atgalinė nuoroda: Dar paprastesnis būdas skaityti draudžiamus rusiškus naujienų portalus | blaivaus proto

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s